Arama Motorlarına Kayıt

Design-Webmaster

Webmaster-Website Tasarim & Dizayn Kurallari: Website Dizayni ve Tasariminda Olmasi gerekenler: Ana sayfada HTML5 CSS3 tasarimi ile resim ve original metin izahatlari içeren bir site ile ise basliyoruz. Her sayfaya en az bir statik ust Menu-metin tiklamali html versiyonu ekliyoruz. Musteri veya web site ziyaretcileriniz icin en mukemmel gorsel 2017 model albeni icerikli statik sayfalardan web site tasarimi ve urun resimleriniz ile show-slayt, galeri sayfasi tiklamali. Bilgi- Urun izahatlari original size ozgun keywords-cumle dizilisleri ile zengin bir site tasarimi yapiyoruz. Sayet, web sitesi daha once yapilmis ise arama motoru optimizasyonu seo hizmetimizde gerekli uyarilari yaparak hizmet veriyoruz. Bu sekilde Arama motorları web sitenizi daha kolay indexleyip high rankinge alacaktır. Kullanıcıların- ziayretcilerin web site sayfalarınızı bulabilmek icin girebileceği kelimeleri-keywordslari buyuk arama motorlari ranking-popularite arastirmasindan aonra, web site tasarimi yapiyoruz. Urun resim ve alt bağlantıları ozgun cumlelerle zenginlestiriyoruz. Google-Bot tarayıcısı, flash editoru ile yapilmis resimlerdeki yer alan metinleri okuyup crawl edemez. Meta Tag etiketlerinizi ve ALT ozellikleri web sitenizin dinamik veya statik olusuna gore duzenliyoruz. Daha doğrusu, basit anlatımıyla, size uygun olmayan keywords vs gibi meta tag etiketlerinide yerli yerinde kullanarak spider-botlara kolaylik yapiyoruz. Bağlantı Linkleri çalışıp çalışmadığını ve HTML'in doğru olup olmadığını kontrol ediyoruz. Web sitenizin tüm sayfalarına çapraz linkler oluşturmaya ve açıklayıcı metinler üretip, meta tag optimizasyonu ile uyumlu hale getirmeniz icin siparis sonrasi analiz ile uyariyoruz.. Arama Motorları optimizasyonu için olmazsa olmazlar arasında en önemli faktorlerindendir. Dinamik (yani, URL'sinde "?" karakteri yer alan) sayfalarin web site tasarimini yapmiyoruz. Her arama motoru spider-bot, statik sayfalari hizli, dinamik sayfaları taramadığını unutmayın. Parametreleri kısa, parametre sayısını düşük tutmanızı Arama Motoru Optimizasyonu ve kayıt öncesi tavsiye etmekteyiz. Belli bir sayfadaki bağlantıların sayısını makul düzeyde yapiyoruz (100'den az). Arama Motoru spider programlarının karışıklığa meydan vermemek, olmamanız gereken yerde yayınlanmanızı sağlar.

 

WEB SITE TEKNIK DETAYLARI

Website Tasarim Analizi: Arama motoru spider-bot yazilimlari sitenizi Lynx Browser gibi göreceğinden, sitenizi incelemek için Lynx-Opera vs gibi bir tarayicilara uygun yapmaktayiz. JavaScript, çerezler, oturum kimlikleri, çerçeveler, DHTML veya Flash gibi özellikler sitenizin tümünü bir metin tarayıcıda görmenizi engelliyorsa, arama motoru örümcekleri de sitenizi taramakta zorlanabilir. Menu kısmınızın asgari sayfa alt kısmında HTML veya DHTML dizilimli linkli yapiyoruz. Siparis sonrasi ilk yaptigimiz analiz web site tasariminin uygun olup olmadigidir. Arama Motorları, web sitelerini gezen botlari; site içerisindeki ic link baglantilarini izleyip sayfalar arasinda rahat gezmesi-taraması- yani naturel yapilmis mi ona bakar. Bu teknikler site ici gezinme icin faydalıdır, ancak botların erişim sekli tamamen farklıdır. Spider-botlar farklı görünen ama aslında aynı sayfaya işaret eden URL'leri eleyemeyebileceğinden bu tekniklerin kullanılması, sitenizin dizine tam olarak eklenmesini engelleyebilir. Arama Motorlarına Kayıt işlemi sonrası,CRAWL (Yakalama) ve INDEX (Listeye Girmek için) , kurallarına riayet etmenizi öneririz. Aksi halde web onarim paketi siparisi vermeniz gerekebilir. Web sunucunuzun If-Modified-Since HTTP başlığını desteklemelidir. Bu özellik, web sunucunuzun Google'a son taramadan sonra sitenizin içeriğinin değişip değişmediğini bildirmesini sağlar. Bu özelliğin desteklenmesi, hem bant genişliğinden, hem de işletim masraflarından tasarruf sağlar. Seo Arama Motorlarına Kayıt Servisimiz ; otomatik crawl-index yapan dünyadaki 400 büyük arama motoru spider-bot yazilimi için size yapılması gereken zorunlu kuralları hatırlatmaktayiz. Web site tasarimi siparisi verenlere robots.txt dosyasını eklemekteyiz. Bu dosya tarayıcılara hangi dizinlerin taranıp hangilerinin taranmayacağını bildirir, faydasi ise rakip firmalarin urun resimleri vs kopyalamasini engelemektir. Googlebot tarayıcısını bu sekilde engellememek için bu dosyanın siteniz için güncel hale getiriyoruz. Sitenizi ziyaret eden robotlara nasıl talimat vereceğiniz hakkında bilgi için SEO-Webmaster olarak ROBOT dosyasınızıda yapıyoruz. Robots dosyası analizi, SEO hizmetleri servis paketlerimiz içinde yer almaktadır. Firmaniz bir içerik yönetim sistemi satın alırsa sistemin, arama motoru örümceklerinin sitenizi tarayabilmesi için içeriği dışa aktarabildiğini kontrol edip gerekli uyarilari yapiyoruz. Arama Motorlarına Kayıt Servisimiz; Web sitenizin bu eksiğinide belli bir ücret karşılığı yapmaktadır. Arama motorlarından gelen kullanıcılar için pek bir değer taşımayan arama sonuç sayfalarının veya otomatik olarak oluşturulmuş diğer sayfaların taranmasını önlemek için robots.txt dosyasını ozel olarak "allow" veya disallow" olarak isaretlemekteyiz. Unutmayın arama motorları, web sitelerini indexlemede kullandıkları dışardan görünmeyen site haritası ile txt dosyası indexlerde daha hızlı yer almak için önemli faktörlerden biridir.

FRIENDLY

 • Website nasıl Friendly-Kaliteli olur? Bu website tasarım uyarilari, en yaygın Black Seo aldatıcı ve yönlendirici uygulama sekillerinin uyarisidr ; ancak Google burada belirtilmemiş diğer yanlış uygulamalara da (tanınmış web sitelerinin yanlış yazımlarını kaydederek kullanıcıları kandırmak gibi) olumsuz tepki verebilir. Yanıltıcı bir tekniğin, sırf bu sayfada adı geçmediği için Google tarafından onaylandığını dusunmeyiniz. Temel ilkelere uymak için çaba gösteren web yöneticileri kullanıcılara çok daha iyi bir Ranking yasar ve tüm zamanlarını kötüye kullanmayarak web site dizayn açıklarını arayarak geçiren yöneticilerin sitelerine göre çok daha iyi index sıralamaları elde etmenizi sagliyoruz .

Gorsel Izahat

 • Arama Motoruna Kayıt

  Siparisinizle, Website Tasarimi yaparken seo arama motoru optimizasyonu yapiyoruz.

  Arama Motorlarına Kayıt'tan once uyumlu-friendly sosyal sitelere kayıt yapıyoruz .

  Paketlerimiz, Komple Web site tasarim, dizayn, design ve Seo Optimizasyonudur.

 • Arama Motorlarına Kayıt

  Arama motorlarına Kayıt'ın amaci; ilk sayfalarda high ranking, Top 10 olmaktır.

  Otomatik yaptigimiz Arama motorlarına Kayıt islemi Robot-spiderlerin websitenizi daha once Crawl-Yakalayip ve indexe daha kolay girebilmeye olanak saglamak icindir.

 • Arama Motoruna Kayıt

  Seo Optimizasyonu, hassas yaptigimiz analiz ile original keyword bulmaktir .

  Profesyonelce, urunleriniz hakkinda teknik izahat ve keyword yerleştirmedir.

  Sayfalara Meta Tag düzenlemekle ve kelime dizilimi ile Seo calismasi bitmez.

Arama Motorlarına Kayıt

Seo Optimizasyonu & Best Friendly Link

Arama Motorlarina kayıt sonrası websitenizin baklinkleri ustaca yapilmis ve google vs friendly olmak zorundadir.
Arama Motoruna Kayıt

Optimizasyonsuz Website

Aynı resimde oldugu gibi bilgisayara kilit vurulmuş gibidir. Top 50 bile olmayan siteler gibi ancak adini bilenler girebilir.
Arama Motoruna Kayıt

Ziyaretci Balik Iliskisi?

Websiteniz icerigi; FULL zenginlestirilmediyse ziyaretcilerin siteden hizla ayrilma nedeni olur.